Zrcadlová skříň markus 2d (hl.64cm) – dub zlatý/bílá

Hodně povedený kousek Zrcadlová skříň markus 2d (hl.64cm) - dub zlatý/bílá od značky s dobrým jménem LB je k dispozici ještě dnes ve výhodné akci! Nabídka od 21 270 Kč.
Zrcadlová skříň markus 2d (hl.64cm) - dub zlatý/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
21 270

Popis produktu

Kolekce nábytku Markus nabízí osobitý design v příjemných barvách lamina dub zlatý a bílé barvy s leskem. Spojení dřevěného dekoru a bílého lesku je stylové a skříň krásně zapadne do moderní domácnosti. Právě bílý lesk dodává nábytku nádech luxusu a lesku se rozhodně nemusíte obávat. Tento povrch je navíc velmi nenáročný na údržbu.

 

Nabízená šatní skříň Markus je zrcadlová, dvoudvéřová. Uvnitř je vybavená třemi policemi a tyčí na šaty. LED světlo v profilu je dlouhé 19,6cm. Čelní plocha dveří je zrcadlová. Součástí skříně jsou dvě boční lišty, které se umisťují na boky skříně a jejich rozměr je 20x232x2,6cm (š,v,h). Skříň nabízí dostatek prostoru pro uložení velkých i malých oděvů.

 

Pokud preferujete moderní styl zkombinovaný s dřevěným dekorem, je kolekce Markus vhodnou volbou. Další prvky z této řady naleznete níže, v souvisejících produktech.

 

Rozměry skříně: 109,6 x 232,6 x 64cm (š,v,h)