Rohová šatní skříň sailor – bílá

Tento kvalitní a žádaný výrobek Rohová šatní skříň sailor - bílá od skvělého výrobce LB získáte zrovna dnes za extra cenu! Nyní můžete mít za 8 048 Kč.
Rohová šatní skříň sailor - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 048

Popis produktu

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u moře by si většina z nás chtěla užívat co nejdéle. Avšak u nás se výlety k moři týkají spíše prázdnin, které vždy utečou jako voda a než se nadějeme jsme zpátky v práci nebo ve škole. Skříň Sailor v námořnickém stylu vám umožní si přiblížit dovolenkovou atmosféru po celý rok.

 

Klíčovou roli hraje bílá barva, která se vyznačuje jednoduchostí a čistotou. V kombinaci s bílou barvou krásně vyniknou další odstíny nábytku či dekorací, které máte v místnosti. Nechybí motiv majáku a moře, které neoddělitelně patří k námořnickému životu. Kovové dekorativní prvky v bronzové barvě, které jsou umístěné na rozích skříně dodávají na eleganci. Ve stejném stylu, tedy v kovu bronzové barvy, jsou i úchytky se vzorem kotvy.

 

Skříň je rohová a je tedy určená k umístění do rohu místnosti, který jinak často zůstává prázdný. Se skříni tak krásně zaplníte toto mnohdy…