Dětská rostoucí postýlka s houpací funkcí chloe – bílá

Diskontní produkt Dětská rostoucí postýlka s houpací funkcí chloe - bílá od našeho předního výrobce CLK pohodlně dostanete v naší nabídce ve slevě! Aktuálně za super cenu 13 386 Kč.
Dětská rostoucí postýlka s houpací funkcí chloe - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: CLK
13 386 14 091 Kč Sleva -5%

Popis produktu

Rostoucí dětská postýlka Chloe s houpací funkcí při složeném stavu nabízí maximální komfort pro miminko již od narození. V případě potřeby může být kolébka zaaretovaná a kolébací funkce zastavena. Zábrana dětské postýlky je složena z teleskopických tyčí, které se v případě potřeby zasouvají do sebe, potřebujete-li zábranu zvýšit nebo snížit.

 

Postýlka je dodávaná včetně matrace typu Comfort, skládající se ze dvou dílů, které se k sobě spojují suchým zipem. Měkkost pěnové matrace je ideální i pro novorozence, při výrobě byl brán zřetel na zdravý vývoj páteře. V době, kdy je miminko ještě malé, využíváte v prostoru dětské postýlky (houpací části) pouze větší část matrace 70x115cm a menší část matrace 70x45cm zůstává uložena v prázdném úložném prostoru pod kolébkou. Potah matrace lze díky praktickému zipu sejmout a vyprat v pračce na jemný program při teplotě 30 stupňů. Sušení v bubnové sušičce se nedoporučuje. Z důvodu hygieny doporučujeme prát potah matrace alespoň každé 4…