Moderní dětský pokoj trendy – dub zlatý/bílá

Akční a ve slevě produkt Moderní dětský pokoj trendy - dub zlatý/bílá od známého dodavatele LB získáte tady teď trvale výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 30 501 Kč.
Moderní dětský pokoj trendy - dub zlatý/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
30 501

Popis produktu

Pokud potřebujete vybavit dětské nebo studentské pokoje kvalitním a praktickým nábytkem, můžeme vám doporučit kolekci Trendy. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z lamina (tl.16mm, 26mm), čelní plochy jsou vyrobeny z lamina tl.16mm, přičemž bílé čelní plochy jsou ve vysokém lesku. Nábytek tak působí luxusním dojmem. Nabízíme vám praktickou sestavu pokoje Trendy v kombinaci s dubem zlatý a bílou barvou, která je vhodná do dívčího i chlapeckého pokoje.

 

Postel Trendy je dodávána s roštem a má ložnou plochu 90x200cm. Výrazným prvkem postele je vysoké čelo v dekoru dřeva dub zlatý, které má po bocích černou dekorativní lištu. Korpus postele je v bílé barvě. Matrace není součástí postele, tu je potřeba objednat samostatně v rozměru 90x200cm. Součástí této postele je odkládací stolek, který můžete umístit z levé nebo pravé strany a zaujme místo nočního stolku. Je tvořen dvěma úložnými boxy, z nichž jeden je otevřený (59x22x30cm) a druhý s odklápěcími dvířky (60,6x22x30cm). Co jistě v…