Moderní obývací stěna Heros, bílá

Velmi moderní obývací stěna Heros  Korpus: bílý  Dvířka: bílá   Dodáváme jako komplet na fotografii  Součástí: TV... více informací »
Moderní obývací stěna Heros
Značka: LAS
5 654 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací stěna Heros  Korpus: bílý  Dvířka: bílá   Dodáváme jako komplet na fotografii  Součástí: TV...

Velmi moderní obývací stěna Heros 
Korpus: bílý 
Dvířka: bílá  
Dodáváme jako komplet na fotografii 
Součástí: TV stolek, stojací vitrína, závěsná vitrína a police
Madla z tvrzeného plastu
Kvalitní lamino s 3D strukturou proti poškození 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
179x220x41cm 
 
MODERNÍ OBÝVACÍ STĚNA HEROS, SONOMA
 
V jednoduchosti je síla a zde se to opět potvrzuje! Obývací stěna Heros dodá každému interiéru tu postrádanou atmosféru. Její světlý dekor krásně projasní váš pokoj. Fotografie z cest, oblíbené knihy, sbírka CD a mnoho dalšího zde najde své místo. Vsaďte na nadčasovou eleganci, vsaďte na Heros!
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Nový produkt Moderní obývací stěna Heros, bílá můžete nakoupit pohodlně tu zařazený v kategorii moderní do 6 tis. kč. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této populární kategorie za internetové ceny.

Kvalitní produkt Moderní obývací stěna Heros, bílá originál od výrobce LAS naleznete tady v akci. Nabídka již od 5 654 Kč.