Interbyt.cz

Pokoj pro dítě lily – bílá

Tento výjimečný produkt Pokoj pro dítě lily - bílá od dodavatele s dobrým jménem LB snadno můžete najít zrovna dnes levně! Aktuálně za 27 337 Kč.
Pokoj pro dítě lily - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
27 337
Popis produktu

Pod pojmem rustikální nábytek si mnoho z nás představí zastaralé kousky, avšak nábytek Lily je příkladem toho, že rustikální styl rozhodně nepatří jen do starších interiérů a krásně s ním vybavíte i moderní domácnost. Rustikální nábytek je nejčastěji vyráběn z masivního dřeva, které je však cenově náročnější, a tak v dnešní době najdeme také rustikální nábytek z lamina a zástupcem tohoto nábytku je právě kolekce Lily.

 

Nábytek v pokoji je zhotoven v neutrální bílé barvě a nechybí jemné detaily, které krásně oživují jeho design. Nadchne tak každého, kdo touží po jednoduše a elegantně zařízeném interiéru. Díky bílé barvě jej lehce zakombinujete do stávající místnosti. Stojí na vysokých nožkách, které eliminují nutnost odsunu nábytku a můžete tak prostor pod ním uklidit bez velké námahy.

 

Materiál po výrobu nábytku je lamino o tloušťce 16mm, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Nábytek…