Skřín Lenka S-1, sonoma/bílá

    Velmi moderní šatní skřín Lenka  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá   Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je dodáván v... více informací »
Skřín Lenka S-1
Značka: HAL
7 349 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní šatní skřín Lenka  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá   Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je dodáván v...

 
 

Velmi moderní šatní skřín Lenka 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  
Komoda má bezpečnostní hrany ABS 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
153x210x58cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Povedený výrobek najdete aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené sekci moderní skříně! Nyní najdete skvělé produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci! U zákazníků oblíbená značka HAL prodává vysoce kvalitní zboží. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento žádaný výrobek Skřín Lenka S-1, sonoma/bílá od společnosti s úžasnou pověstí HAL je k dostání již dnes za outletovou cenu! Nyní za 7 349 Kč.