Ložnice caroline i – bílá/černá

Nejprodávanější kus Ložnice caroline i - bílá/černá pocházející od značky LB získáte teď za výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 52 693 Kč.
Ložnice caroline i - bílá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
52 693

Popis produktu

Nábytek v ložnici Caroline je vyroben z lamina v bílém odstínu, v kombinaci s kovovými rámy v černé barvě. Úchytky jsou také kovové. Čílka skříně a horní deska nočního a toaletního stolku jsou se vzorem imitující mramor, v lesku.

 

Nabízená postel Caroline svým jednoduchým a přesto elegantním stylem zaujme nejednoho nocležníka. Součástí postele je rošt, matraci je však nutné dokoupit. Plocha lůžka je 160x200cm, proto je vhodné umístit dvě matrace o rozměru 80x200cm. Pokud umístíte do postele matraci o výšce 20cm, bude celková výška lehací plochy 50cm. 

 

Šatní skříň čtyřdvéřová je poskládaná ze dvou jednodvéřových skříní (dodávány s šesti policemi a jednou šatní tyčí) na bocích a dvoudvéřové zrcadlové skříně, která je uvnitř vybavena horní policí, tyčí na šaty a dvěma spodními policemi. Za dvěma nočními stolky jsou připevněny panely, které mají odkládací polici. Toaletní stolek nabízí místo pro umístění kosmetických potřeb a nad ním je umístěno zrcadlo s osvětlením….