Komoda Veronika, bílá/ořech černý

  Dodáváme v dekoru bílá / ořech černý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Komoda:... více informací »
Komoda Veronika
Značka: IMS
2 460 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá / ořech černý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Komoda:...

 

Dodáváme v dekoru bílá / ořech černý 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Komoda: 132x92x38cm

 
KOMODA VERONIKA 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento nejprodávanější produkt Komoda Veronika, bílá/ořech černý jde sehnat prostě na webu umístěný v kategorii moderní komody. Nyní najdete podobné produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze! Ve slevě výrobek Komoda Veronika, bílá/ořech černý jde sehnat lehce tu na našem webu zařazený v kategorii kombinované komody! Nyní koupíte parádní produkty ze zmíněné rubriky snadno online! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete více skvělých kousků od dodavatele IMS. Najdete je níže na této stránce.
Tento kvalitní produkt Komoda Veronika, bílá/ořech černý můžete dostat aktuálně u nás ve známé sekci kombinované komody. Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z naší kategorie snadno online! Tato vyjímečná značka IMS dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní kousky od značky IMS. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Komoda Veronika, bílá/ořech černý od známého dodavatele IMS máte možnost pořídit u nás za báječnou cenu! Ceny již od 2 460 Kč.