Šatní skřín Aljaška 200, bílá

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Aljaška 200
Značka: PSK
10 025 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: bílá 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Korpus má ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
200x214x62cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Tento kvalitní a žádaný produkt lze získat také na našem webu zařazený v kategorii ložnice! Nyní koupíte jiné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny! To však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další kousky od výrobce PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významná značka PSK prodává kvalitní zboží.

Ve slevě tento kousek Šatní skřín Aljaška 200, bílá od známé společnosti PSK snadno získáte aktuálně za akční cenu! Výhodně za cenu 10 025 Kč.