Šatní skřín Aljaška 100, bílá

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Aljaška 100
Značka: PSK
5 012 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: bílá 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Korpus má ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x206x58cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento akční kus lze nakoupit rovnou tady u nás v oblíbené kategorii ložnice. Máme pro vás vyjímečné zboží z této kategorie ve slevě. Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce PSK pro vás vyrábí vynikající produkty.

Vynikající výrobek Šatní skřín Aljaška 100, bílá od dodavatele zboží PSK jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídky již od 5 012 Kč.