Botník 1 bílá

Botník č. 1  Dodáváme v dekoru bílá 4x přihrádka na obuv Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 60cm Výška: 86cm Hloubka:... více informací »
Botník 1 bílá
Značka: IDZ
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Botník č. 1  Dodáváme v dekoru bílá 4x přihrádka na obuv Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 60cm Výška: 86cm Hloubka:...

Botník č. 1 
Dodáváme v dekoru bílá
4x přihrádka na obuv
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry
Šířka: 60cm
Výška: 86cm
Hloubka: 35,5cm
 
Poznámka
Dodáváno v demontu
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento akční a ve slevě produkt můžete koupit mimo jiné tady a teď na našem webu v populární sekci botníky. Prozkoumejte oblíbené produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Známá značka IDZ představuje prvotřídní zboží. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další vybrané produkty značky IDZ. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový kousek Botník 1 bílá od výrobce s mnohaletou tradicí IDZ snadno můžete sehnat teď za mimořádně nízkou cenu. Za bezkonkureční cenu 1 599 Kč.