Toaletní sestava sofia ii – béžová/lento

Nejprodávanější kus Toaletní sestava sofia ii - béžová/lento od známého výrobce LB můžete pořídit právě dnes za outletovou cenu. Nyní získáte od 16 916 Kč.
Toaletní sestava sofia ii - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
16 916

Popis produktu

Nabízený toaletní stolek Sofia se skvěle hodí nejen do ložnice, ale i do pokoje mladé dívky. Je skvělé mít všechny zkrášlovací přípravky na jednom místě a vyhradit si v domácnosti místečko jen pro sebe! V horní části stolku najdeme jednu zásuvku s čílkem a rozměrech 83,8x25cm. Do ní si můžete uspořádat make-up či vlasové potřeby. Zásuvka by měla být zatížena předměty, jejichž společná hmotnost nepřesahuje 5kg, což je vzhledem k určení zásuvky, více než dostačující. Horní část zásuvky je zároveň deska stolu, a nachází se 86,4 cm od podlahy, což zaručuje pohodlné sezení.

 

V levé části toaletního stolku pak nalezneme za zavěšenými dvířky výklenek s jednou policí. Sem můžete uložit další toaletní potřeby. Toaletní stolek Sofia doporučujeme připevnit ke stěně nebo ke komodě. Zrcadlo se připevňuje ke stěně pomocí sklopných lamel, které jsou součástí, a může být zavěšeno vertikálně i horizontálně. Upevňovací prvky přímo do zdi se však kupují samostatně. Zrcadlo je zasazeno v rámu v…