Manželská postel bez roštu 160x200cm melody – dub zlatý/černý mramor

Oblíbený produkt Manželská postel bez roštu 160x200cm melody - dub zlatý/černý mramor s pečetí kvality od značky LB dostanete na našich stránkách teď za výborné peníze. Momentálně k dispozici za 6 303 Kč.
Manželská postel bez roštu 160x200cm melody - dub zlatý/černý mramor
Ověřit dostupnost
Značka: LB
6 303

Popis produktu

Manželská postel Melody se pyšní originálním designem, který se nese v přírodním duchu a je oživen o moderní prvek, který věrně imituje černý mramor. Dekor dřeva je dub zlatý, u kterého lze krásně vidět kresbu dřeva. Postel je stylovým kouskem a hodí se tak do interiéru, který se nese v moderním duchu. Kromě vizuální stránky potěší i po praktické stránce. Postel stojí na vyšších nožkách, které umožňují prostor pod ní uklidit bez zbytečné námahy a zároveň jsou důležité z důvodu odvětrávání matrace. Předností postele je také čelo, které nejen lahodí oku, ale také plní praktickou funkci. O čelo se můžete opřít při sledování televize či čtení knih.

 

Ložná plocha postele je 160x200cm a je dodávána bez roštu a bez matrace. Při použití matrace o výšce 20cm je výška sedu/lehu 50cm. V případě zájmu můžete matraci vybrat z našeho sortimentu. Výhradně doporučujeme ortopedický rošt 160x200cm od stejného výrobce. Jiný rošt nemusí být kompatibilní. Najdete jej níže v souvisejících…