Sedací souprava Berry

  Moderní sedací souprava Berry  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na fotografiích  Sedací souprava... více informací »
Sedací souprava Berry
Značka: Mrs
25 255 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava Berry  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na fotografiích  Sedací souprava...

 

Moderní sedací souprava Berry 
Nyní za super akční cenu, která je časově omezena 
Cena je platná pro potah na fotografiích 
Sedací souprava Berry má univerzální pravo-levý roh 
Sedací souprava Bery je rozkládací včetně úložného prostoru 
Kvalitní výpln sedáků (HR pěna) pro dokonalé pohodlí 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání 
Kvalitní žinilkový potah s dlouhou živostností
Polštáře jsou v ceně sedací soupravy

 
Rozměry: 
259x171x95cm 
Plocha po rozložení: 221x143cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA BERRY 
Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Berry! Tato stylová sedačka s volně loženými polštáři se stane třešničkou na dortu ve vašem obýváku. A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. 
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Tento zlevněný produkt Sedací souprava Berry můžete nakoupit již dnes u nás umístěný v rubrice sedačky rohové. Nyní můžete najít parádní zboží ve zmíněné sekci v bezva akci. Máme toho více, u nás najdete více skvělých produktů od značky Mrs. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Sedací souprava Berry od známého výrobce Mrs lze sehnat na našich stránkách nyní v bezva akci! Stojí teď u nás 25 255 Kč.