Luxusní sedací souprava Bangkok mini – HIT 2018 Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Bangkok  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Soupravu... více informací »
Luxusní sedací souprava Bangkok mini - HIT 2018  Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: Mjn
19 508 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Bangkok  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Soupravu...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Bangkok 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii je sedačka v provedení levý roh 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy 
Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 

 
Rozměry: (délka x šířka x hloubka x výška) 
274x182x83cm 
Plocha po rozložení: 216x135cm 
 
LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA BANGKOK 
Znáte ten pocit, když se vám soused chlubí svým dokonalým domovem? Nezoufejte, s touto sedačkou ho bez problému trumfnete! Nápaditost a neotřelá elegance, to je Bangkok! Ať zvolíte jakoukoliv její variantu, vždy to bude ta pravá! Uspokojí jak estetické tak praktické požadavky. Už nemusíte řešit, kam uložit ke spánku vaše hosty, ani kam uschovat nadbytečné věci. Dejte na první dojem a Bangkok se stane vašim neocenitelným společníkem!
  Vysoce kvalitní produkt máte možnost dostat taky tu na našich stránkách v populární rubrice sedačky rohové. Nyní můžete získat ještě jiné kousky ve zmíněné sekci jednoduše online. Naše nabídka je široká, mrkněte také na více skvělých produktů od značky Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Mjn může nabídnout vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami.

Kvalitní a levný produkt Luxusní sedací souprava Bangkok mini - HIT 2018 Roh: Orientace rohu Levý roh od našeho předního výrobce Mjn můžete pořídit zde teď právě levně. V současnosti pořídíte za cenu 19 508 Kč.