Lunch box BLACK-BLUM Appetit, 880ml, bílý/modrý, oranžová vidlička

Vhodný pro přepravu a servírování lehkého poledního jídla.  Plastová miska (vyrobena z polypropylenu a čirého kopolyesteru)... více informací »
Lunch box BLACK-BLUM Appetit
Značka: NOO
645 Kč
Ověřit dostupnost
Vhodný pro přepravu a servírování lehkého poledního jídla.  Plastová miska (vyrobena z polypropylenu a čirého kopolyesteru)...

Vhodný pro přepravu a servírování lehkého poledního jídla. 
Plastová miska (vyrobena z polypropylenu a čirého kopolyesteru) evokuje více keramickou nádobku než běžnou plastovou krabičku na potraviny. Box má vodotěsné průhledné víko se zaklapovacími uzávěry. Je dodáván s uzavíratelnou miskou na salát, mističkou na sójovou omáčku nebo salátovou zálivku (salát zalijete až těsně před konzumací) a krájecí vidličkou (krájí se hranou vidličky). 
Apetit je estetickým a praktickým lunch boxem vhodným pro konzumaci doma připravených studených i teplých jídel – na pracovišti, v parku o polední pauze nebo na cestách. 
Misku můžete užít i pro ohřev v mikrovlnné troubě. 
K lunch boxu Apetit výrobce nabízí kombinovanou tašku/prostírání (1660041-3). 
Výrobek lze mýt v myčce. 
Velikost boxu je 19x19x5,5cm.Tento oblíbený produkt Lunch box BLACK-BLUM Appetit, můžete získat bezstarostně tady u nás v rubrice lunchboxy! Připravili jsme ještě ostatní produkty z této rubriky za outletovou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další kousky značky NOO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný kousek Lunch box BLACK-BLUM Appetit, 880ml, bílý/modrý, oranžová vidlička pocházející od značky NOO lze zakoupit v naší aktuální nabídce ve slevě! Nabídka již od 645 Kč.