Zrcadlová skříň amfora 4d – alabastr/dub zlatý

Neodolatelný výrobek Zrcadlová skříň amfora 4d - alabastr/dub zlatý od značky LB lze nakoupit online za akční cenu. Cenově vychází na 23 597 Kč.
Zrcadlová skříň amfora 4d - alabastr/dub zlatý
Značka: LB
23 597
Ověřit dostupnost

Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete čtyřdveřovou skříň Amfora, která je vyrobená z lamina (korpus) a MDF (čílka dvířek). Na skříni převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Nohy nábytku jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem. Díky vyšším nožkám budete moci pod skříni snadněji uklízet. Skříň je čtyřdvéřová a všechny dveře jsou zrcadlové. Uvnitř je vybavená policovou částí (vpravo, vlevo) a uprostřed je horní police s tyčí na šaty. Maximální nosnost polic je do 15kg. Rozměry čtyřdveřové skříně Amfora jsou 209×185,5×61,5cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Amfora najdete níže v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o…