Interbyt.cz

Postel s úložným prostorem amfora 140x200cm – alabastr/dub zlatý

Tento akční kousek Postel s úložným prostorem amfora 140x200cm - alabastr/dub zlatý od našeho výrobce LB jde získat aktuálně trvale výhodně. Nabídky od 15 103 Kč.
Postel s úložným prostorem amfora 140x200cm - alabastr/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
15 103
Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete postel Amfora, která je vyrobená z lamina a MDF. Na posteli převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desku v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Postel má ložnou plochu 140x200cm. Výrazným prvkem této postele je vysoké čelo, které má příčné pruhy, které dávají posteli originalitu. Horní hrana čela je v dekoru dřeva dub zlatý. Postel se dodává s roštem, ale bez matrace. V souvisejících produktech naleznete námi doporučované matrace. Postel je vybavená úložným prostorem, do kterého se dostanete pomocí čelního vyklápění. Jedná se o box, který je vevnitř rozdělený deskou na dvě části a můžete do něj pohodlně uložit ložní prádlo, přikrývky a další libovolné věci. Rozměry postele Amfora jsou 120×151,5x207cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu….