Šatní skřín Maja ALU 200, sonoma

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: dub sonoma  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Maja ALU 200
Značka: PSK
9 023 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: dub sonoma  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: dub sonoma 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Korpus má ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
180x200x62cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento žádaný produkt Šatní skřín Maja ALU 200, lze pořídit právě zde tu v populární kategorii ložnice. Pořiďte si jiné produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu. Přední výrobce PSK vyrábí velmi kvalitní zboží To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další produkty od značky PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento unikátní produkt Šatní skřín Maja ALU 200, sonoma s pečetí kvality od značky PSK můžete sehnat bezpečně online opravdu výhodně! V akci za cenu 9 023 Kč.