Interbyt.cz

Toaletní stolek se zrcadlem valentina – alabastr

Tento designový kousek Toaletní stolek se zrcadlem valentina - alabastr s pečetí kvality od značky LB můžete získat zde za výprodejovou cenu! Nabídky od 10 506 Kč.
Toaletní stolek se zrcadlem valentina - alabastr
Ověřit dostupnost
Značka: LB
10 506
Popis produktu

Máte kosmetiku rozházenou po různých místnostech, ale rádi byste ji měli uspořádanou na jednom místě? Do zásuvek toaletního stolku Valentina uložíte všechny přípravky a poskytne také prostornou horní desku na odložení vašich věcí. Umíme si v něm představit kosmetiku, hřebeny a také šperky či parfémy. Maximální zatížení zásuvek i desky stolku je 15kg. Rozměry jedné zásuvky jsou 44x19cm. Stolek doporučujeme umístit ke zdi a nad něj zavěsit zrcadlo. Stolek je možné sestavit v levém i pravém provedení.

 

Design stolku v sobě spojuje klasiku a nepůsobí zastarale, ba naopak nadčasově. Stolek je charakteristický neutrální barvou alabastr (nejedná se o čistě bílou barvu), díky které jej lehce umístíte do jakkoli barevné místnosti. Stolek zaujme zdobením bez designových výstřelků. Materiál pro výrobu stolku je lamino a MDF. Díky použitému materiálu je stolek dobře odolný proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Péče o stolek je snadná a jeho povrch stačí přetřít vlhčeným hadříkem. Rozměry…