Dětský pokoj amfora – alabastr/dub zlatý

Ve slevě tento produkt Dětský pokoj amfora - alabastr/dub zlatý od dodavatele s dlouholetou historií LB lze zakoupit na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena od 34 094 Kč.
Dětský pokoj amfora - alabastr/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
34 094

Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytek je vyroben z lamina (korpusy) a MDF (čílka šuplíků a dveří). Na nábytku převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech. Nohy jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem.

 

Součástí dětského pokoje je postel, jejíž ložná plocha je 90x200cm. Výrazným prvkem této postele je vysoké čelo. Postel se dodává s roštem, ale matraci je nutné dokoupit. V souvisejících produktech naleznete doporučené varianty matrací. Noční stolek má dvě zásuvky. Dvoudveřová skříň je uvnitř vybavena na jedné straně policovou částí a na druhé straně je horní police s tyčí na šaty. Psací stůl má dva šuplíky na kuličkovém vedení a nad šuplíky je otevřený prostor pro uložení libovolných věcí. Stůl je možné smontovat v levém nebo pravém provedení. Na zeď se věší závěsná…