Interbyt.cz

Postel se zásuvkami 80x190cm amfora – alabastr

Vysoce kvalitní produkt Postel se zásuvkami 80x190cm amfora - alabastr od přední společnosti LB snadno můžete získat právě dnes za outletovou cenu! Zrovna nyní za cenu 7 774 Kč.
Postel se zásuvkami 80x190cm amfora - alabastr
Ověřit dostupnost
Značka: LB
7 774
Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete postel Amfora, která je vyrobená z lamina a MDF. Postel zaujme barvou alabastr (béžová/krémová).

 

Nabízená postel Amfora je vhodná do dětských nebo studentských pokojů. Její ložná plocha je 80x190cm. Výška lůžka bez matrace je 35,5cm. Součástí postele jsou dva šuplíky vhodné na uložení lůžkovin. Postel se dodává s roštem, ale bez matrace. V souvisejících produktech naleznete námi doporučované matrace. Rozměry postele Amfora jsou 84,8×84,1×194,2cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Amfora najdete níže v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.