Interbyt.cz

Manželská postel s úložným prostorem valentina 160x200cm – alabastr

Tento levný produkt Manželská postel s úložným prostorem valentina 160x200cm - alabastr od značky LB jednoduše můžete sehnat tady a teď ve výhodné akci. Aktuálně stojí u nás 23 101 Kč.
Manželská postel s úložným prostorem valentina 160x200cm - alabastr
Ověřit dostupnost
Značka: LB
23 101
Popis produktu

Mnoho z nás si pod slovem klasický nábytek představí staromódní kusy, avšak není tomu vždy tak. Skvělým příkladem je kolekce nábytku Valentina, která v sobě spojuje klasiku a nepůsobí zastarale, ba naopak nadčasově. Kolekce je charakteristická neutrální barvou alabastr (nejedná se o čistě bílou barvu), díky které nábytek lehce umístíte do jakkoli barevné místnosti. Nábytek zaujme zdobením bez designových výstřelků. Postel Valentina zaujme čelem, které je zdobené decentními dekoracemi v podobě květin. Příjemným prvkem čela je čalounění v champagne látce, díky kterému čelo poslouží jako pohodlná opěrka hlavy a zad při čtení knih nebo sledování televize.

 

Postel je vybavená úložným prostorem, do kterého se dostanete pomocí čelního vyklápění. Tento typ úložného prostoru je praktický především v menším interiéru, protože nezabírá tolik místa jako postel se zásuvkami. Jedná se o box, který je vevnitř rozdělen příčkou na dvě části a můžete do něj pohodlně uložit ložní prádlo,…