Dětská postel z masivu Agata, 160×70, olše

Postel z borovicového dřeva lakovaného na olši  Dodáváme bez roštu  Uvedená cena platí za postel bez matrace  Nábytek je... více informací »
Dětská postel z masivu Agata
Značka: MXD
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Postel z borovicového dřeva lakovaného na olši  Dodáváme bez roštu  Uvedená cena platí za postel bez matrace  Nábytek je...

Postel z borovicového dřeva lakovaného na olši 
Dodáváme bez roštu 
Uvedená cena platí za postel bez matrace 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 76x65x164cm
Ložná plocha: 70x160cm 
 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Kvalitní provedení postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána bez roštu a matrace. Bez matrace proto, aby si každý mohl vybrat matraci, která mu nejvíce vyhovuje. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
Akční a ve slevě výrobek lze koupit přímo u nás umístěný v rubrice postele pro 1 dítě! Mrkněte na ještě podobné produkty z této rubriky ve slevě! Tento vyjímečný výrobce MXD může nabídnout vynikající zboží. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kvalitní produkty značky MXD. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Nejprodávanější produkt jde pořídit bezprostředně na stránkách v oblíbené sekci postele pro 1 dítě. Nyní pořídíte ještě ostatní zboží ze zmíněné kategorie ve výhodné akci!

Tento oblíbený výrobek Dětská postel z masivu Agata, 160x70, olše od dodavatele se skvělou pověstí MXD jde koupit aktuálně v akci! Cena od 3 199 Kč.