Dětský pokojíček Calpe sestava A

Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Sestava A zahrnuje: postýlka menší + zásuvka pod postýlku +... více informací »
Dětský pokojíček Calpe sestava A
Značka: PIN
38 044 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Sestava A zahrnuje: postýlka menší + zásuvka pod postýlku +...

Moderní dětský pokoj v provedení MDF 
Dodáváme v provedení čistě bílém MDF 
Sestava A zahrnuje: postýlka menší + zásuvka pod postýlku + komoda 3S + přebalovací pult + skřín 2D 
Postýlka neobsahuje matrci 
Nábytek je dodáván v demontu 

 Dětská postýlka má velikost 60 x 120 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a lze také sundat 2 boční lišty. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu.
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 
 
Kolekce Calpe je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů.Tento vynikající produkt Dětský pokojíček Calpe sestava lze pořídit jednoduše tady a teď na našem webu zařazený v kategorii celé pokoje! Nyní pořídíte oblíbené výrobky z této kategorie za nejlepší ceny. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás více kousků značky PIN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel PIN dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky

Tento kvalitní produkt Dětský pokojíček Calpe sestava A od značky PIN snadno získáte v naší internetové nabídce za super peníze! Aktuálně za super cenu 38 044 Kč.