Postel z masivu Daisy, 90×200, borovice

Postel z borovicového dřeva  Uvedená cena platí za postel bez matrace, roštu a úložného prostoru  Nábytek je dodáván v demontu   Kvalitní... více informací »
Postel z masivu Daisy
Značka: MXD
2 287 Kč
Ověřit dostupnost
Postel z borovicového dřeva  Uvedená cena platí za postel bez matrace, roštu a úložného prostoru  Nábytek je dodáván v demontu   Kvalitní...

Postel z borovicového dřeva 
Uvedená cena platí za postel bez matrace, roštu a úložného prostoru 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Kvalitní postel z borovicového dřeva. Postel je vyrobena ze dřeva o síle 26mm, což zaručuje maximální stabilitu za všech okolností. 
Lze dokoupit úložný prostor o rozměru 200x57x19cm 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 97x73x205cm
Ložná plocha: 90x200cm 
 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Kvalitní provedení postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána bez roštu a matrace. Bez matrace proto, aby si každý mohl vybrat matraci, která mu nejvíce vyhovuje. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě. Unikátní a oblíbený kus je k dispozici nyní na stránkách v populární sekci postele 90×200 cm. Mrkněte na unikátní zboží ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. Významný dodavatel MXD představuje špičkové výrobky

Hodně oblíbený kousek Postel z masivu Daisy, 90x200, borovice od výrobce s dlouholetou historií MXD máte možnost dostat na našich stránkách teď právě skutečně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 287 Kč.