Lunch box BLACK-BLUM Appetit, 880ml, bílý/růžový, modrá vidlička

Vhodný pro přepravu a servírování lehkého poledního jídla.  Plastová miska (vyrobena z polypropylenu a čirého kopolyesteru)... více informací »
Lunch box BLACK-BLUM Appetit
Značka: NOO
645 Kč
Ověřit dostupnost
Vhodný pro přepravu a servírování lehkého poledního jídla.  Plastová miska (vyrobena z polypropylenu a čirého kopolyesteru)...

Vhodný pro přepravu a servírování lehkého poledního jídla. 
Plastová miska (vyrobena z polypropylenu a čirého kopolyesteru) evokuje více keramickou nádobku než běžnou plastovou krabičku na potraviny. Box má vodotěsné průhledné víko se zaklapovacími uzávěry. Je dodáván s uzavíratelnou miskou na salát, mističkou na sójovou omáčku nebo salátovou zálivku (salát zalijete až těsně před konzumací) a krájecí vidličkou (krájí se hranou vidličky). 
Apetit je estetickým a praktickým lunch boxem vhodným pro konzumaci doma připravených studených i teplých jídel – na pracovišti, v parku o polední pauze nebo na cestách. 
Misku můžete užít i pro ohřev v mikrovlnné troubě. 
K lunch boxu Apetit výrobce nabízí kombinovanou tašku/prostírání (1660041-3). 
Výrobek lze mýt v myčce. 
Velikost boxu je 19x19x5,5cm.
Tento neodolatelný kousek je dostupný právě zde tu na stránkách ve známé sekci lunchboxy. Nyní můžete získat další produkty ve zmiňované sekci v bezva akci! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další skvělé kousky značky NOO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Super kus jde sehnat taky tady u nás umístěný v sekci lunchboxy. Připravili jsme podobné produkty z naší sekce za super cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele NOO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce NOO dlouhodobě prodává top sortiment.

Tento neodolatelný výrobek Lunch box BLACK-BLUM Appetit, 880ml, bílý/růžový, modrá vidlička značky NOO snadno můžete najít aktuálně na webu opravdu levně! Stojí teď u nás 645 Kč.