Lake vitrína 80 nízká, dub stirling

Velmi moderní bytový nábytek Lake  Korpus: dub stirling Dvířka: dub stirling Madla z tvrzeného plastu Kvalitní lamino s 3D strukturou proti... více informací »
Lake vitrína 80 nízká
Značka: LAS
4 523 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní bytový nábytek Lake  Korpus: dub stirling Dvířka: dub stirling Madla z tvrzeného plastu Kvalitní lamino s 3D strukturou proti...

Velmi moderní bytový nábytek Lake 
Korpus: dub stirling
Dvířka: dub stirling
Madla z tvrzeného plastu
Kvalitní lamino s 3D strukturou proti poškození 
ABS hrany zabranující zranění 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x158x37cm 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Akční výrobek Lake vitrína 80 nízká, dub stirling od oblíbené značky se zárukou kvality LAS máte možnost koupit v naší online nabídce ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 4 523 Kč.