Komoda Suomi 8

  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Komoda Suomi 8
Značka: DLM
3 701 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

 

Moderní bytový systém Suomi 
Dekor borovice andersen / dub nash 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x hloubka x výška) 
85x40x93cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento akční a ve slevě výrobek Komoda Suomi 8 můžete sehnat již dnes tu na našich stránkách v sekci moderní komody. Nyní koupíte ještě další produkty z této známé kategorie ve výhodné akci! Máme toho více, podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce DLM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka DLM vám představuje skvělé zboží.
Unikátní a oblíbený výrobek Komoda Suomi 8 můžete nakoupit lehce na našem webu v sekci skandinávský styl. Připravili jsme pro vás ještě ostatní výrobky z této známé kategorie za výborné peníze!

Levný produkt Komoda Suomi 8 od skvělé a známé značky DLM máte možnost pořídit v aktuální nabídce za outletovou cenu! Výhodně za skvělou cenu 3 701 Kč.