Regál Suomi 6

  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Regál Suomi 6
Značka: DLM
2 660 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

 

Moderní bytový systém Suomi 
Dekor borovice andersen / dub nash 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x hloubka x výška) 
80x40x127cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Designový produkt Regál Suomi 6 máte možnost získat právě zde tady a teď na našich stránkách v populární sekci regály. Nyní najdete vyjímečné produkty z této populární sekce v akci. Akční produkt je k dispozici právě teď tady na našich stránkách zařazený v sekci skandinávský styl! Pořiďte si další produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Tento neodolatelný produkt Regál Suomi 6 od přední společnosti DLM snadno naleznete právě teď levně. Za bezkonkureční cenu 2 660 Kč.