Botník 6 Dekor a: Dekor a Bílá/bílá

Botník 6 Dodáváme v dekoru bílá, nebo dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Botník 6 Dekor a: Dekor a Bílá/bílá
Značka: IDZ
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Botník 6 Dodáváme v dekoru bílá, nebo dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

Botník 6
Dodáváme v dekoru bílá, nebo dub sonoma
DTD deska – laminovaná
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x155x29cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento velmi žádaný kousek lze zakoupit nyní tady na webu v populární sekci velké botníky. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené rubriky ve slevě. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka IDZ může nabídnout top výrobky. A to ještě není vše.

Povedený výrobek Botník 6 Dekor a: Dekor a Bílá/bílá od předního výrobce IDZ dostanete tady nyní za výprodejovou cenu. Výhodně za super cenu 2 399 Kč.