TV stolek Suomi 5

  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
TV stolek Suomi 5
Značka: DLM
3 238 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

 

Moderní bytový systém Suomi 
Dekor borovice andersen / dub nash 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x hloubka x výška) 
135x40x55cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zlevněný produkt TV stolek Suomi 5 můžete pořídit taky tady na webu ve známé rubrice skandinávský styl! Připravili jsme pro vás další produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Oblíbený produkt TV stolek Suomi 5 máte možnost pořídit aktuálně tady na stránkách ve známé sekci skandinávský styl. Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více produktů od výrobce DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt TV stolek Suomi 5 od značky s tradicí a dobrou pověstí DLM můžete pořídit u nás teď trvale výhodně! Nabídka od 3 238 Kč.