Komoda Lenka 4, sonoma

    Velmi moderní komoda Lenka  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je dodáván v... více informací »
Komoda Lenka 4
Značka: HAL
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní komoda Lenka  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je dodáván v...

 
 

Velmi moderní komoda Lenka 
Dodáváme v dekoru dub sonoma 
Komoda má bezpečnostní hrany ABS 
Nábytek je dodáván v demontu
4 zásuvky a za dvířky 1 police

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
116x82x40cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Velmi žádaný výrobek Komoda Lenka 4, sonoma naleznete právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii kombinované komody! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této známé kategorie za výhodnou cenu! Máme toho více, podívejte se také na další kousky od značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Povedený kousek Komoda Lenka 4, sonoma od výrobce se skvělou pověstí HAL pořídíte na našich stránkách teď za skvělou cenu. Ve skvělé akci za 3 199 Kč.