Sedací souprava Rico 3R+1+1

  Moderní sedací souprava Rico nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na... více informací »
Sedací souprava Rico 3R+1+1
Značka: Mrs
25 255 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava Rico nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na...

 

Moderní sedací souprava Rico nyní v akci! 
Nyní za super akční cenu, která je časově omezena 
Cena je platná pro potah na fotografiích 
Sedací souprava Rico je rozkládací 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání 
Dodáváme jako celou sestavu nebo jednotlivé elementy 

 
Rozměry: 
3R: 220x85x90cm 
Křeslo: 81x80x95cm
Plocha po rozložení: 193x125cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA RICO 
Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Rico! A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. 
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Tento kvalitní a levný produkt Sedací souprava Rico 3R+1+1 jde nakoupit mimo jiné tu na našem webu zařazený v kategorii sedačky sestavy. Podívejte se na ještě jiné kusy ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci. Věhlasný výrobce Mrs vás obohatí o špičkové produkty Však to vidíte sami.
Tento žádaný produkt Sedací souprava Rico 3R+1+1 je k sehnání právě nyní tu na webu zařazený v sekci sedačky nad 20 tis. kč! Nyní pořídíte zlevněné produkty z naší kategorie za výhodnou cenu! Známá značka Mrs pro vás vyrábí prvotřídní produkty. A to ještě není vše. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také další zboží od výrobce Mrs. Najdete je níže na této stránce.

Designový kousek Sedací souprava Rico 3R+1+1 od známé značky Mrs jednoduše pořídíte nyní ve výhodné akci. V současnosti pořídíte za cenu 25 255 Kč.