Interbyt.cz

Sedací souprava Everest 3F(P)-R-2(L), pravý roh, Milos 94

Tento akční a ve slevě výrobek Sedací souprava Everest 3F(P)-R-2(L), pravý roh, Milos 94 s osvědčenou značkou MSF máte možnost dostat u nás v akci. Ceny již od 28 877 Kč.
Sedací souprava Everest 3F(P)-R-2(L)
Ověřit dostupnost
Značka: MSF
28 877
Popis produktu

Moderní sedací souprava Everest se slevou
Dodáváme v pravém provedení rohu Hlavní foto pouze ilustrativní, dodáváme v potahové látce Milos 94, viz. další fotoMilos je velurová látka, která je velmi příjemná na dotek a má speciální voděodolnou úpravuSedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoruNávštěvý potěší možnost přespat a vás snadné rozkládání Součástí je funkce relax – zklápěcí opěráky Regulovatelné záhlavníky jsou v ceně sedací soupravy Kovové nohy zajištují stabilitu za všech okolností Vysoká opěradla zajištují pohodlné sezení Tvrdost sezení: Střední Čalounění zadní části: Ano
Parametry 266x216x97cm Plocha po rozložení: 260x118cm

VELKÁ ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA EVEREST Rádi byste novou sedačku, ale neradi experimentujete? Sázíte na ověřenou klasiku? Sedací souprava Everest vám jistě padne do oka. Je dostatečně prostorná a díky polohovatelným opěrkám se vám dostane maximálního pohodlí. Praktickou stránku zajišťuje funkce rozložení a úložný prostor, který ukryje vše, co zrovna nepotřebujete. Neváhejte a udělejte si radost!