Šatní skříň annie se zrcadlem 3d – dub provence

Tento kvalitní a žádaný produkt Šatní skříň annie se zrcadlem 3d - dub provence od dodavatele zboží LB můžete získat aktuálně za super peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 23 779 Kč.
Šatní skříň annie se zrcadlem 3d - dub provence
Ověřit dostupnost
Značka: LB
23 779

Popis produktu

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu Provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence.

 

Co by v každé ložnici nebo dětském či studentském pokoji nemělo chybět, jsou šatní skříně. Pohodlně do nich uložíme jak velké, tak malé kusy oblečení. Nabízená skříň Annie je třídvéřová se zrcadlem, uvnitř je rozdělená na užší a širší část, kde každá má svou tyč na šaty a police. Hrany u skříně jsou ohraničeny ABS páskou. Pokud by jste potřebovali…