Postel Salt 36

  Moderně pojatý design dětského pokoje Postel nezahrnuje matraci a rošt! Dodáváme v dekoru bílá + barevné úchyty  Vytvořte... více informací »
Postel Salt 36
Značka: IDZ
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderně pojatý design dětského pokoje Postel nezahrnuje matraci a rošt! Dodáváme v dekoru bílá + barevné úchyty  Vytvořte...

 

Moderně pojatý design dětského pokoje
Postel nezahrnuje matraci a rošt!
Dodáváme v dekoru bílá + barevné úchyty 
Vytvořte svému dítěti krásný dětský pokoj snů
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
96x70x205cm 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento designový produkt máte možnost pořídit právě nyní na našem webu ve známé rubrice lamino. Nyní pořídíte jiné kusy z naší rubriky za super peníze. To však není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte také na další vybrané kousky od výrobce IDZ. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce IDZ dlouhodobě nabízí špičkový sortiment.

Unikátní a oblíbený výrobek Postel Salt 36 od značky s dlouholetou historií IDZ snadno získáte tady ve slevě. Nabídka od 2 299 Kč.