Skřín Santal 3, sonoma

  Moderní 3-dveřová skřín Santal  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Vnitřní uspořádání na fotografii níže Nábytek je... více informací »
Skřín Santal 3
Značka: IDZ
9 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní 3-dveřová skřín Santal  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Vnitřní uspořádání na fotografii níže Nábytek je...

 

Moderní 3-dveřová skřín Santal 
Dodáváme v dekoru dub sonoma 
Vnitřní uspořádání na fotografii níže
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
150x210x64cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení  Tento diskontní produkt Skřín Santal 3, sonoma naleznete taky tady a teď na našich stránkách ve známé sekci ložnice. Připravili jsme pro vás ještě jiné kousky z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další kousky od výrobce IDZ. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel IDZ dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. A tady je důkaz.
Zajímavý produkt Skřín Santal 3, sonoma můžete nakoupit rovnou tady u nás zařazený v kategorii moderní skříně! Získejte zcela nové produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. Významná značka IDZ pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další zboží značky IDZ. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kousek Skřín Santal 3, sonoma od přední značky IDZ pohodlně získáte na našich stránkách za výborné peníze. Aktuálně v akci za 9 399 Kč.