Skřín Lenka S-3, sonoma

    Velmi moderní šatní skřín Lenka  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je dodáván v... více informací »
Skřín Lenka S-3
Značka: HAL
5 144 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní šatní skřín Lenka  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je dodáván v...

 
 

Velmi moderní šatní skřín Lenka 
Dodáváme v dekoru dub sonoma 
Komoda má bezpečnostní hrany ABS 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
120x205x52cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Neodolatelný kousek lze nakoupit právě nyní tu na našich stránkách umístěný v kategorii moderní skříně! Nyní pořídíte akční produkty z této populární kategorie za parádní cenu! Významný výrobce HAL svým zákazníkům nabízí top sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější kousek Skřín Lenka S-3, sonoma od této skvělé značky HAL je k sehnání momentálně extra se slevou! V současnosti za 5 144 Kč.