Postel Veronika + 2x noční stolek, ořech/černá

  Dodáváme v dekoru ořech / černá  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
Postel Veronika + 2x noční stolek
Značka: IMS
6 954 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru ořech / černá  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

 

Dodáváme v dekoru ořech / černá 
Postel nezahrnuje matraci a rošt 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel + noční stolky: 278x85x205cm, 180x200cm 

 
POSTEL VERONIKA 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Velmi oblíbený kus Postel Veronika + 2x noční stolek, máte možnost dostat lehce tu na webu v populární sekci ložnice! Nyní můžete koupit ještě další výrobky z této oblíbené rubriky za akční cenu.

Tento designový produkt Postel Veronika + 2x noční stolek, ořech/černá máte možnost pořídit bez obtíží na stránkách ve známé sekci 180x200cm. Nyní můžete najít ostatní produkty z této sekce ve slevě. Věhlasný výrobce IMS poskytuje kvalitní zboží.
Tento levný produkt Postel Veronika + 2x noční stolek, ořech/černá můžete získat bez problémů tu na našich stránkách v rubrice 180x200cm. Připravili jsme pro vás ještě jiné kousky ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Dodavatel IMS pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní zboží. A to je teprve začátek.

Často hledaný kus Postel Veronika + 2x noční stolek, ořech/černá od dodavatele s dlouholetou historií IMS máte možnost nakoupit v naší online nabídce za báječnou cenu! Akční ceny od 6 954 Kč.