Postel Veronika + 2x noční stolek, borovice canyon

  Dodáváme v dekoru borovice anyon světlá / borovice canyon tmavá  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v... více informací »
Postel Veronika + 2x noční stolek
Značka: IMS
6 954 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru borovice anyon světlá / borovice canyon tmavá  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v...

 

Dodáváme v dekoru borovice anyon světlá / borovice canyon tmavá 
Postel nezahrnuje matraci a rošt 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel + noční stolky: 278x85x205cm, 180x200cm 

 
POSTEL VERONIKA 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento zlevněný výrobek můžete získat ještě tady u nás ve známé sekci ložnice! Nyní si můžete vybrat oblíbené zboží z této kategorie za nejlepší ceny! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele IMS. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt naleznete snadno tady a teď na našem webu umístěný v sekci 180x200cm! Nyní koupíte akční produkty z naší rubriky za výhodné peníze. Nový produkt Postel Veronika + 2x dostanete rovněž tu v oblíbené kategorii 180x200cm! Nyní pořídíte zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky IMS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kousek Postel Veronika + 2x noční stolek, borovice canyon od dodavatele se skvělou pověstí IMS pohodlně dostanete u nás za výborné peníze. Nyní za 6 954 Kč.