Šatní skřín Alena 2D, sonoma

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: dob sonoma  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Alena 2D
Značka: STZ
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: dob sonoma  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: dob sonoma 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
90x190x53cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 15mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zajímavý produkt Šatní skřín Alena 2D, máte možnost sehnat přímo na stránkách umístěný v sekci ložnice. Máme pro vás ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Tento skvělý kousek Šatní skřín Alena 2D, sonoma jde koupit rovněž na webu zařazený v kategorii moderní skříně! Vyhledejte si nové produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Máme toho více, u nás v nabídce najdete více produktů od značky STZ. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce STZ pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment.

Tento výjimečný kousek Šatní skřín Alena 2D, sonoma od výrobce s dlouholetou historií STZ jednoduše můžete pořídit aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny od 4 399 Kč.