Skřín Malta 03 bílá/černá 233 cm

  Dodáváme v dekoru bílá/černá  Nákres vnitřního spořádání na fotografiích níže  Skřín obsahuje kvalitní kování SEVROLL pro... více informací »
Skřín Malta 03 bílá/černá 233 cm
Značka: IDZ
13 239 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá/černá  Nákres vnitřního spořádání na fotografiích níže  Skřín obsahuje kvalitní kování SEVROLL pro...

 

Dodáváme v dekoru bílá/černá 
Nákres vnitřního spořádání na fotografiích níže 
Skřín obsahuje kvalitní kování SEVROLL pro jendoduché otevírání 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 233x218x61cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Tento neodolatelný výrobek Skřín Malta 03 bílá/černá je k získání lehce na webu v kategorii ložnice. Nyní získáte kvalitní výrobky ze zmíněné sekce v bezva akci! Dodavatel IDZ vám nabízí velmi kvalitní sortiment. Podívejte se sami.

Hodně prodávaný produkt Skřín Malta 03 bílá/černá 233 cm od našeho známého výrobce IDZ jednoduše můžete najít v naší nabídce v bezva akci! Zrovna nyní za cenu 13 239 Kč.