Moderní šatní skřín 230 Xelios + osvětlení

Moderní šatní skřín Xelios  Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Systém otevírání zásuvno-skládaný na kolejnicích... více informací »
Moderní šatní skřín 230 Xelios + osvětlení
Značka: LAS
20 105 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní šatní skřín Xelios  Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Systém otevírání zásuvno-skládaný na kolejnicích...

Moderní šatní skřín Xelios 
Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý
ABS hrany 
Systém otevírání zásuvno-skládaný na kolejnicích HETTICH 
Součástí je lišta s LED osvětlením 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
229x215x65cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Vysoce kvalitní kousek můžete získat taky na našich stránkách v populární kategorii moderní skříně. Podívejte se na ostatní produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další zboží od dodavatele LAS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka LAS vám nabízí velmi kvalitní sortiment

Tento velmi žádaný produkt Moderní šatní skřín 230 Xelios + osvětlení od naší známé značky LAS snadno můžete pořídit zrovna ve výprodejové akci! V současnosti za 20 105 Kč.