Šatní skřín Beata 220cm, bílý lesk/zrcadlo

  Dodáváme v dekoru bílém  Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části  Do velké šatní skříně uložíte mnoho... více informací »
Šatní skřín Beata 220cm
Značka: IMS
17 119 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílém  Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části  Do velké šatní skříně uložíte mnoho...

 

Dodáváme v dekoru bílém 
Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části 
Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí 
Nákres vnitřního spořádání na fotografii níže 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 221x210x61cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Hodně žádaný produkt Šatní skřín Beata 220cm, bílý lesk/zrcadlo máte možnost získat v pohodě tu v oblíbené kategorii moderní skříně. Podívejte se na jiné produkty z této známé sekce za skvělou cenu. Významný výrobce IMS svým zákazníkům dodává kvalitní produkty.

Tento exkluzivní výrobek Šatní skřín Beata 220cm, bílý lesk/zrcadlo originál od výrobce IMS jednoduše můžete sehnat zde za akční cenu! Teď v akci 17 119 Kč.