Šatní skřín Malta 31, sonoma/černý lesk 203cm

Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / černý lesk + zrcaldo  Vnitřní uspořádání na fotografii... více informací »
Šatní skřín Malta 31
Značka: IDZ
13 699 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / černý lesk + zrcaldo  Vnitřní uspořádání na fotografii...

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / černý lesk + zrcaldo 
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
203x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento unikátní produkt Šatní skřín Malta 31, je k dispozici pohodlně na webu ve známé rubrice ložnice! Vyberte si další zboží ve zmiňované rubrice za super ceny. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kousky od značky IDZ. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vynikající produkt Šatní skřín Malta 31, máte možnost pořídit mimo jiné na stránkách ve známé sekci moderní skříně. Nyní můžete získat akční produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka IDZ představuje velmi kvalitní zboží

Tento designový výrobek Šatní skřín Malta 31, sonoma/černý lesk 203cm od společnosti s dlouholetou tradicí IDZ máte možnost koupit momentálně na webu za akční cenu! Zrovna nyní za cenu 13 699 Kč.