Moderní rohová sedací souprava Doris – HIT 2017 Roh: Orientace rohu Levý roh

Elegantní sedací souprava nyní se slevou 40%!  Křeslo není součástí sestavy sedací soupravy Jádro je vyplněno pružinami... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Doris - HIT 2017 Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: FIL
16 499 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní sedací souprava nyní se slevou 40%!  Křeslo není součástí sestavy sedací soupravy Jádro je vyplněno pružinami...

Elegantní sedací souprava nyní se slevou 40%! 
Křeslo není součástí sestavy sedací soupravy
Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou
Kvalitní výpln sedáků je zárukou pohodlného sezení

Akční cena platí pro potah na fotografii 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Dodáváme v potahu eko-kůže bílá + režná látka šedá 
Sedací souprava je rozkládací (195x127cm) 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy snadné rozkládání 
Součástí je také úložný prostor
Parametry: (šířka x výška x hloubka)

257x198cm 
Výška: 84cm 
Výša sedu: 42cm 
Hloubka sedu: 62cm 
Plocha po rozložení:  195x127cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA DORIS 
Máte dostatek prostoru a chybí vám to hlavní? Sedačka Doris se stane skutečnou dominantou vašeho interiéru. Na sedačce Doris budete mít k sobě vždy blízko a zároveň vám zajistí dokonalé pohodlí. Její praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení. Stačí si jen vybrat tu správnou variantu, která dokonale zapadne do vaší domácnosti a radovat se z povedené koupě!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.Tento designový výrobek Moderní rohová sedací souprava Doris – HIT 2017 Roh: Orientace rohu lze nakoupit pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v sekci sedačky rohové! Vyberte si ještě jiné produkty z naší rubriky za výhodnou cenu! Tento zlevněný produkt jde nakoupit zrovna u nás zařazený v sekci sedačky nad 15 tis. kč! Máme pro vás akční kousky z této populární kategorie za super ceny! To není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele FIL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka FIL vám poskytuje velmi kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento oblíbený kousek Moderní rohová sedací souprava Doris - HIT 2017 Roh: Orientace rohu Levý roh od přední společnosti FIL můžete koupit u nás trvale výhodně! Právě teď za cenu 16 499 Kč.