Skřín Suomi 2

  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Skřín Suomi 2
Značka: DLM
3 007 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

 

Moderní bytový systém Suomi 
Dekor borovice andersen / dub nash 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x hloubka x výška) 
45x52x185cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento diskontní produkt Skřín Suomi 2 je dostupný prostě u nás v populární kategorii skandinávský styl! Najděte si akční výrobky z této populární sekce ve výhodné akci! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další kvalitní zboží od výrobce DLM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka DLM svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky Tento kvalitní produkt máte možnost sehnat v pohodě na našem webu v populární sekci skandinávský styl! Nyní můžete získat oblíbené produkty z této rubriky ve výhodné akci. Mezi zákazníky oblíbená značka DLM pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další skvělé zboží od výrobce DLM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Vynikající produkt máte možnost sehnat nyní tu na našich stránkách umístěný v sekci skandinávský styl! Nyní pořídíte vyjímečné výrobky ve zmíněné kategorii v akci. U zákazníků oblíbená značka DLM dlouhodobě nabízí top sortiment
Ve slevě tento produkt Skřín Suomi 2 je k sehnání bez obtíží tu na našem webu v populární sekci skandinávský styl! Získejte ještě ostatní kousky z této sekce v bezva akci. Tato značka DLM prodává skvělé zboží. A tady je důkaz. Naše nabídka je široká, mrkněte na více skvělých produktů značky DLM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Skřín Suomi 2 od dodavatele s dlouholetou historií DLM máte možnost najít aktuálně na webu ve výhodné akci. Aktuálně v akci od 3 007 Kč.