Skříň s prosklením malaga 1d – dub zlatý/šedá/černá

Velmi prodávaný výrobek Skříň s prosklením malaga 1d - dub zlatý/šedá/černá od dodavatele s dlouholetou historií LB snadno můžete najít tady a teď skutečně levně! Výhodně za super cenu 6 286 Kč.
Skříň s prosklením malaga 1d - dub zlatý/šedá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
6 286

Popis produktu

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva a šedým laminem. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub zlatý a šedé barvy. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně.

 

Nabízená skříň Malaga je jednodvéřová. Dvířka jsou s prosklením a potiskem. Uvnitř je velmi prakticky vybavena horní policí, kovovým věšákem, háčky na oblečení a spodní policí. Lze tak velmi jednoduše a prakticky využít celý prostor skříně. Dveře skříně je možné při montáži umístit na levou nebo na pravou stranu dle vašich preferencí.

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.